Avaleht

Võtke koolinoorte ekskursioone oma ettevõtetesse

Otsime Tallinnas ja selle lähiümbruses paiknevaid ettevõtteid, mis oleksid valmis 3. või 4. mail vastu võtma koolinoorte ekskursiooni.

Koolinoorte ekskursioonid leiavad aset seoses 3.-4.mail Tallinnas toimuva noorte kutsemeistrivõistlustega ehk oskuste festivaliga „Noor meister“.

SA Innove pakub üldhariduskoolidele võimaluse tellida buss sõiduks festivalile ja lisaboonusena pakutakse koolidele võimalus külastada enne või pärast festivali ettevõtteid. Külastusajad võiks jääda reedel, 3.mail vahemikku kell 10:00-11:00 või 15:00-16:00 ning kui võimalik, siis laupäeval, 4.mail kell 10:00-11:00.

Ettevõttekülastusel võiksid õpilased saada ülevaate tegevusvaldkonnast, ettevõttes olevatest erinevatest ametitest ja nendel töötamiseks vajalikest oskustest. Tore oleks näha ka töökeskkonda.

Kui soovite pakutud võimalust kasutada ja koolinoortele oma ettevõtet tutvustada, siis palun andke oma soovist teada aadressil: anneli@employers.ee!

Palun andke ka teada, mis kell teile gruppi vastu võtta sobib ja mis on grupi maksimaalne suurus, samuti muu info, mida peate oluliseks eelnevalt koolidele edastada!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields