Avaleht

Välistudengid soovivad tulla töövarjuks

Eesti Tööandjate Keskliit viib Eestis õppivaid välistudengeid kokku siinsete tööandjatega, korraldades koostöös ülikoolidega teist aastat välistudengite töövarjutamist. Kutsume välistudengitest huvitatud tööandjaid endast teada andma!

Töövarjupäev tähendab, et tudeng tuleb ettevõttesse ja saadab üht ettevõtte töötajat tema tegemistes mõne tunni kuni terve tööpäeva kestel. Tudengile tutvustatakse ettevõtte toimimist ja võimalusel ka praktikale värbamise reegleid.

Töövarjupäev annab mõlemale poolele esmase tutvuse. Kui leiate, et tudeng on tubli, siis  võite talle edaspidi pakkuda praktikakohta või tööd. Välistudengite kaasamine toob meeskonda uusi ideid ja kontakte-teadmisi välisriikidest. Nii võib mõni eksportiv ettevõte leida konkreetset sihtturgu hästi tundva ja vajalikku võõrkeelt kõneleva uue töötaja.

Palun andke meile teada, kui mitmele ja mis ala tudengile olete valmis töövarjupäeval ettevõtet tutvustama! Kuulutame selle ülikoolides välja ja laseme välistudengitel kandideerida teie nimetatud kohtadele. Teile laekunud avalduste põhjal saate teha oma valiku.

Tudeng tuleb teie ettevõttele sobival päeval (soovitavalt ajavahemikus novembris-detsembris) ja saadab teie määratud spetsialisti tema tegemiste juures.

Head tööandjad, palun kirjutage aadressile  anneli@employers.ee:

  • millise valdkonna tudengitest olete huvitatud;
  • mitu tudengit olete valmis vastu võtma;
  • mis perioodil (1 päev novembris-detsembris)
  • kes on edasine kontaktisik

Töövarjutamist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields