Avaleht

Cramo Estonia AS soovib kaasa rääkida Eesti ettevõtluskeskkonna arendamises

Eesti Tööandjate Keskliiduga liitus maikuus Cramo Estonia AS, mis tegeleb ehitusseadmete ja tööriistade renditeenuse pakkumisega. Cramo Estonia tegevjuht Remo Holsmer räägib, milliseid võimalusi näevad nemad Eesti Tööandjate Keskliiduga liitumisel. 

Miks otsustasite Tööandjatega liituda? 

Ma võtan seda kui võimalust nii kaasa rääkida kui vahetada kogemusi teiste ettevõtjatega. Cramos töötab ca 160 inimest ning oleme piisavalt suur organisatsioon Eesti Tööandjate Keskliidu töös kaasa löömiseks. Loodetavasti on see kasulik mõlemale poolele.

Kuidas näete tänast Eesti ettevõtluskeskkonda laiemalt?

Kui uusi objekte ja projekte ei alustada ning turu maht väheneb, mõjutab see ka meid. Tõe hetk paistab tulema aasta lõpus ja seetõttu näen, et riigi poolne sõnum oma investeeringute kiiremast avamisest ja ehitusmahu kasvatamisest oleks ülioluline. See annaks kindlustunde ka erasektorile otsuste tegemiseks. Muidu räägivadki kõik aasta lõpu süsimustaks.

Me oleme küll otseselt seotud ehitusturu arengutega, aga teeme otsuseid pikemas ajahorisondis kui üks aasta. Me arendame oma digitaatlse rentimise võimalusi ja tahame tulla välja ka uudsete lahendustega. Alustasime e-rendiga märtsis ning selle kui väga mugava teenuse kasutamise võimaluse on meie kliendid hästi vastu võtnud. Võtame olukorda kui võimalust, elu ja areng ei tohi seisma jääda.

Millega Cramo  Estonia tegeleb?

Me oleme teenindusettevõte ning meie eesmärgiks on pakkuda nii professionaalsele ehitajale kui eraisikule lahendusi, et töö saaks tehtud. Oleme abiks seal, kus on selge, et mõne töö tegemiseks pole kliendil mõistlik endale mõnda suhteliselt kallist tööriista osta ja rentida on targem.

Meil on üle Eesti 19 osakonda, lisaks ehitusseadmete ja tööriistade rendile tegeleme ka moodulmajade rentimisega. Mooduli lahendused on mõeldud näiteks kontoripinna ajutiseks laiendamiseks, aga ka lasteaedadeks, koolideks, hotellideks, kohvikuteks. Maja funktsionaalsuses polegi piire tegelikult.

Vaata lähemalt: https://www.cramo.ee/et

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields