Avaleht

Tunnusta personalitöö tegijaid

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kutsub üles tunnustama silmapaistvaid personalitöö tegijaid ning esitama kandidaate konkursile Mõjukaim Personalijuht 2019.


Mõjukaima Personalijuhi tiitliga
 tunnustab PARE valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises, aidates seeläbi kaasa juhtimiskultuuri taseme tõstmisele, Eesti organisatsioonide arengule ja konkurentsivõimele. Mõjukaima Personaljuhi tiitli vääriline personalijuht on inimene, kes lisaks tulemuslikule tööle tööandja organisatsioonis on panustanud personalijuhtimise valdkonna arengusse laiemalt: kas koolitaja, vabatahtliku, kogemuse jagaja või paremate praktikate levitajana. Mõjukaimal Personalijuhil võiks olla personalijuhi kutsetunnistus. Mõjukaim Personalijuht on eeskujuks ning inspireerijaks teistele personalitöö valdkonnas töötavatele inimestele. Lisaks Mõjukaima Personalijuhi tiitlile annab PARE välja ka Südamega Arendaja, Südamega Eestvedaja ja Südamega Uuendaja tiitlid.

Kandidaate konkursile saab esitada kuni 6. oktoobrini 2019.
Kasuta võimalust kiita tublisid tegijaid! Esita oma kandidaat SIIN.

LIITU PARE KOGUKONNAGA

PARE ootab liikmeks kõiki personalijuhtimise valdkonna professionaale, juhte ning inimeste juhtimise arendamisest huvitatud inimesi. Teretulnud on nii eraõiguslikud juriidilised isikud, eraisikud kui ka avalik-õiguslikud juriidilised isikud (erialane infoteenus). Loe lähemalt, miks olla PARE liige: https://www.pare.ee/liikmelisus

Kõigi septembrikuus liitunute vahel loosime välja auhinna, milleks on visualiseerimise töötuba meeskonnale Tagametsa Loovusmajas. Vaata Tagametsa Loovusmaja kohta lähemalt https://loovusmaja.ee/.

Septembris liitumisel on liikmemaks 2019. aasta lõpuni:
– eraisikule 31,33€
– piiratud osalusega juriidilisele isikule 106€
– piiramatu osalusega juriidilisele isikule 185,33€
Vaata lähemalt, kuidas liituda: https://www.pare.ee/liikmeks-astumise-avaldus

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields