Avaleht

Tule kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvikusse

Kuues KEIK ehk kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvik teemal “Päikeseelekter, kas võimalus või vajadus?” toimub neljapäeval, 31. mail kell 15 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis B-303. Osalejate registreerimine kestab kuni 25. maini, registreerimislink:https://bit.ly/2L4zTEV

Vestlust juhib ERR saatejuht Urmas Vaino. Paneeldiskussioonis osalevad Eesti Energia esindaja Enefit Green AS juhatuse liige Innar Kaasik, Eesti Päikeseelektri Assotsatsiooni tegevjuht Andres Meesak, Kinnisvaraekspert maaklerteenuste juht Janno Peterson, Maaülikooli tehnikainstituudi teadur Priit Pikk, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja Eston Ehitus AS juhatuse liige Peep Sakk.

KEIK peateemaks tehnika, tootmine, ehitus ning fookuses on fotoelektriliste elektritootmissüsteemide paigaldaja eriala. Arutletakse tulevikuenergeetika ja päikeseenergia tasuvuse üle ning otsitakse poolt ja vastu argumente.  

Arutelude eesmärgiks on luua kolmemõõtmeline koostöö, kuhu koolitus- ja tööjõuvajaduse sisendi annavad tööandjad. Innovatsioonikohvikus osalejad genereerivad koostöös kooliga ideid erialade populariseerimiseks ja väärtustamiseks, paindlikuma õppetöö korraldamiseks ning maine tõstmiseks. 

Kutsume kõiki huvilisi osa võtma, kaasa mõtlema ja kõnelema kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvikus KEIK, mille märksõnadeks on informeerida, inspireerida ja edendada. KEIK on osalejatele tasuta, tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields