Avaleht

Tööandjate Ühisuse vebinar: kuidas kujundada kaasavat töökeskkonda

15. jaanuaril toimus  Tööandjate Ühisuse vebinar teemal “Kaasava töökeskkonna kujundamine”. Ühe olulise teemana räägiti ka vähenenud töövõimega inimeste kaasamisest tööturule. Oma kogemusi ja praktikaid jagas Tööandjate liige, Maxima Eesti personalijuht Lea Kimber.

Lisaks kõnelesid vebinaril õiguskantsleri kantselei puuetega inimeste õiguste valdkonna juht Juta Saarevet ning soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Liisa Pakosta. Vebinari salvestust saab järelvaadata SIIT (link failile).

2021. aastal on mitmekesisus töökeskkonnas aktuaalsem kui kunagi varem. Tööandjana peame üha rohkem arvestama töötajate ja klientide individuaalsete erinevustega ja vajadustega, mis omakorda aitab kaasa organisatsiooni edule nii tööandjana kui ärilises plaanis. Seetõttu jagatakse ka Tööandjate Ühisuse 2012. aasta tasuta veebiseminaridel tööandjate kogemuslugusid ja nõuandeid, kuidas luua keskkond, mis arvestab vähenenud töövõimega inimestega ning muudest eripäradest tuleneva mitmekesisusega. Sel aastal on tulemas veel 3 vebinari, mille kohta saab infot Tööandjate Ühisuse veebilehelt ja sotsiaalmeediast.

Tööandjate Ühisuse asutasid 2017. aastal Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Personalijuhtide Ühing Pare. Ühisusse kuulub ligi 40 ettevõtet. Vaata, millega ühisus tegeleb ja liitu SIIN

Eesti Tööandjate Keskliit on Sotsiaalministeeriumi partner projektis „Tööandjate võrgustikutöö korraldamine aastatel 2017-2021 vähenenud töövõimega inimeste palkamise teemal“. Tegevusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields