Avaleht

Tööandjate tund: majanduskasvu ideid on juba küllalt. Viime need ellu.

Värskes saates “Tööandjate tund” kõnelesid Masinatööstuse Liidu juht Andri Haran, masinatööstusettevõtte MDC MAX Daetwyler juht Kaili Vohnje ja Nortal Eesti juht Ats Albre (puudub fotol).

Ühtegi uut ideed pole konkurentsivõimelise majandusruumi arendamiseks riigil vaja leida või välja mõelda. Olemasolevad plaanid on piisavalt head, need tuleks nüüd ellu viia, leiavad ettevõtjad saates “Tööandjate tund”.

Mida ettevõtjad languse kasvule pööramiseks esimesena ette võtaks, mis on Eesti pikaajalised eelised rahvusvahelises konkurentsis, mis sammud peavad tegema ettevõtted oma konkurentsivõime kasvatamiseks ja kuidas bürokraatia ettevõtlust lämmatab, sellest räägivad saates Nortal Eesti juht ja Eesti Infotehnoloogiaettevõtete Liidu president Ats Albre, masinatööstuse MDC Max Daetwyler Eesti juht Kaili Vohnje ja Masinatööstuse liidu juht Andri Haran. Nad rõhutavad ka, et Tööandjate keskliidu ja teiste ettevõtlusliitude eest veetud üleskutse kasvatada ambitsiooni vajab järgimist lisaks ettevõtlusele ka poliitikas. Saatejuht on Rivo Sarapik.

Kuula saadet siit:

Saadet “Tööandjate tund” saad kuulata Äripäeva raadiost või Tööandjate Spotify kanalist!

Selleks, et meie raadiosaadete kuulamine veelgi mugavamaks teha, leiad nüüd “Tööandjate tund” saated ka Spotifyst. Kuula sulle sobival ajal ja kohas, kas või mitu saadet järjest.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields