Avaleht

Tööandjate tund: kuidas ambitsioonikamad valikud aitavad äri tulevikukindlamaks teha

Tööandjate tund värskes saates on külas Priit Haldma, Gerth Kivima ja Rainer Tammet.
Tööandjate tund värskes saates on külas Priit Haldma, Gerth Kivima ja Rainer Tammet.

„Püüdsime üht klienti kaheksa aastat. Selle edukalt tegemiseks on vaja häid müügiinimesi ja kannatust. Inimese kannatus aga katkeb ja siis peavad juhid aru saama, et kui ühe inimese kannatus on katkenud, siis tuleb inimesi vahetada,“ illustreeris ambitsiooni Äripäeva raadio värskes saates „Tööandjate tund“ Estanci juht Priit Haldma.

Saates tulebki juttu, kuidas ambitsioonikamad valikud aitavad äri tulevikukindlamaks teha, kuidas saavad ettevõtted ise enda lisandväärtust kasvatada ja milliseid samme peaks selle võimaldamiseks astuma riik, samuti kas majanduslanguse põhi on käes ja kuidas kriisis ümber jagataval turul oma eelised saavutada.

Saates kõnelevad veel Saku Metall Allhanketehase juht Gerth Kivima ja Pauligi jaemüügi ärijuht Baltimaades Rainer Tammet. Saadet juhib Tööandjate keskliidu kommunikatsioonijuht Rivo Sarapik.

“Tööandjate tund” saadet saad kuulata Äripäeva raadiost või Tööandjate Spotify kanalist!

Et muuta “Tööandjate tund” raadiosaadete kuulamine veelgi mugavamaks, on need nüüd saadaval ka Spotifys. Kuula saateid endale sobival ajal ja kohas, isegi mitu järjestikust episoodi!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields