Avaleht

Tööandjate meeskonnaga liitus Kati Rostfeldt

Eesti Tööandjate Keskliidu innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt.
Eesti Tööandjate Keskliidu innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt.

Meil on rõõm teatada, et Eesti Tööandjate Keskliidu töötajate read said täiendust ja täna alustas tööd meie innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt.
 
Tema peamisteks tööülesanneteks on koordineerida ja tõsta Eesti ettevõtete teadus- ja arendustegevuse ning innovatsioonialase võimekust. Tema vastutusalasse kuulub innovatsiooni ökosüsteemi raamistiku “Innovatsioonitrepp” tootejuhtimine, TAI valdkonna poliitikakujundamiseks vajalike materjalide ettevalmistamine ja kooskõlastamine ning Tööandjate Innovatsiooni Käivituskoja ja uuendusmahukate ettevõtete „2% klubi“ töö korraldamine.

Kati Rostfeldt on varasemalt töötanud Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu tegevjuhina ning hiljem ka arendusnõunikuna. „Läbivalt on minu tööülesannete hulka kuulunud Eesti tööstusettevõtete nõustamine fookusega teadusarendusel ning innovatsioonil, ühtlasi olen tihedalt kokku puutunud ka Eesti tööstuspoliitika kujundamisega ning tööstusettevõtete vajadustega tänases majanduskeskkonnas.“ Ta omab ka kogemust erasektoris, kus ta juhtis kolm aastat meditsiinivaldkonna iduettevõtet, keskendudes digitaalse hambaravi arendamisele.

Kati omandas 2021. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistrikraadi uurimisteemaga „Ettevõtete innovatsioonivõimekuse suurendamise viisid Eesti trükitööstuse näitel“. 2022. aastal täiendas ta end Swedish Institute Management Programme õppekaval fookusega jätkusuutlikel äristrateegiatel ning vastutustundlikul juhtimisel. „Jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus on olulised teemad kõigis elu- ja ärivaldkondades“, räägib ta.

„Töö Eesti Tööandjate Keskliidu innovatsiooninõunikuna pakub mulle võimaluse liikmeskonna katusorganisatsioonina TAI valdkonda eest vedada ja arendada. Pean väga oluliseks igas sektoris innovatsiooni komponent üles leida, sest majanduskasv ei põhine alati vaid uute sektorite loomisel, vaid ka juba eksisteerivate sektorite sisemisel muutumisel,“ räägib ta oma ootustest uuel ametikohal!

Kati Rostfeldt-iga saab ühendust elektronposti teel kati@employers.ee ja telefonil +372 517 7473.
 
Soovime Katile palju edu ja rõõmu uues ametis!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields