Avaleht

Tööandjate Keskliit kutsub ettevõtjaid liituma innovatsiooni käivituskojaga

Eesti Tööandjate Keskliidul on nii oma praegustele kui ka tulevastele liikmetele üleskutse – liituge teadlikult innovatsiooniga tegelevate ettevõtete ringiga – Tööandjate Innovatsiooni Käivituskojaga „TIKK“!

Täna on Eestil teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni (TAI) osakaalu suurendamiseks hea stardipositsoon. Meie kogemus ja ka uuringutulemused näitavad eelkõige seda, et Eesti ettevõtted tähtsustavad innovatsiooni üha enam, mis loob hea pinnase ka teadussaavutuste suuremaks rakendamiseks praktikas.

Just ettevõtjate tagasiside oli see, mis andis tõuke Tööandjate Keskliidule Innovatsiooni Käivituskoja loomiseks, et olla hea partner nii ettevõtetele, teadusasutustele kui ka riigile. Nende kolme osapoole koostöö on plaani õnnestumiseks ülioluline.

Tööandjate Innovatsiooni Käivituskoja kaudu oled kursis ja saad kaasa rääkida teemadel, mis aitavad Sul kasvatada enda äri:

  • Kõige värskem info Eesti ja Euroopa tootearenduse ja innovatsiooni rahastusvõimaluste kohta (vaata Eesti teadus-arendus- ja innovatsiooni rahastusvõimalusi).
  • Kontaktvõrgustik Eesti ettevõtetest ja uurimisasutustest, kes panustavad teadlikult oma toodete ja teenuste innovatsiooni.
  • Eesti riigi innovatsiooni toetavate tegevuste ülevaade otse algallikast ning võimalus nende meetmete kriteeriume oma arvamusega mõjutada – toome regulaarse otsekontakti ja kohtumised EAS Innovatsiooniagentuuri ja teiste riiklike partneritega.
  • Korraldame innovatsiooni juhtimise ja elluviimise parima praktika jagamist ettevõtjalt ettevõtjale kolmel põhiteemal: digipööre, innovatsioonipööre, rohepööre.

Üleskutse innovatsiooni hindavale ettevõtjale

Te esindate kõige ettevõtlikumat osa ühiskonnast – tõmbame toote ja teenuse innovatsiooni Eestis korralikult käima, teeme riigi innovatsiooniprogrammile restardi ja anname koos Eesti majanduse konkurentsivõimele uue hoo! Kus veel saaks olla sinu ettevõtte toote ja teenuse innovatsiooni ja teaduskoostöö käivitamiseks parem platvorm, kui mitte Tööandjate Innovatsiooni Käivituskoda.

Kui Sinu ettevõte ei ole veel Tööandjate Keskliidu liikmeks, siis siin on veel üks põhjus, miks just nüüd liituda. Liikmestaatuse kohta saab lugeda ja liitumisavalduse täita siin.  

Innovatsiooni Käivituskoja (TIKK) järgmine koosolek Tööandjate Keskliidu liikmetele toimub juba 3. septembril kl 9:30 (online koosolekuna). Liitumissoovi korral ja lisainfo saamiseks kirjuta raul.aron@employers.ee.

Küsimuste korral oleme hea meelega valmis selgitama ja koostöövõimalusi arutama.

Lugupidamisega

Ivo Suursoo
Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu liige

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields