Avaleht

Parimate praktikantide esiletõstmiseks on jäänud loetud päevad

Eesti Tööandjate Keskliit paneb koos ettevõtjatega tublimad praktikandid võistlema. Kandidaatide esitamine konkursile Praktik Cum Laude lõpeb 30. septembril.
 
“Oleme näinud, et tublide praktikantide konkursile esitamine on tööandjate jaoks auasi – niiviisi tunnustatakse hakkajaid noori ning ühtlasi oma meeskonda ja praktikajuhendajaid, kellel on suur roll järelkasvu koolitamisel,” ütleb Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson.

Kandidaate saavad konkursile esitada kõik tööandjad, kes soovivad oma silmapaistvaid praktikante esile tõsta. Žürii valib välja parimad kõrghariduse, kutsehariduse ja välistudengitest praktikandid, samuti pärjatakse parim õpipoiss.

Tööandjad on oodatud esitama konkursile praktikante, kes on nende juures praktika läbinud eelmisel õppeaastal (1. sept 2019 – 31. august 2020). Iga tööandja saab konkursile esitada kuni neli kandidaati. Konkursi tingimused leiab Tööandjate kodulehelt

Kandidaadi esitamiseks tuleb täita Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel asuv ankeet. Oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis. Võitjad selguvad hindamiskomisjoni otsuse tulemusena, internetihääletusega sotsiaalmeedias valitakse ka publiku lemmik. 

Ankeete oodatakse meiliaadressile employers@employers.ee ning võitjad kuulutatakse välja oktoobris 2020.

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab konkurssi juba viiendat aastat koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Haridus- ja Noorteametiga. Projekti rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Foto 2019. aasta konkursi võitjatest. Autor Meeli Küttim.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields