Avaleht

Parima praktikandi konkursil võistleb 43 säravat noort

Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ konkursile esitati 43 kandidaati, kes saavutasid eelmisel õppeaastal praktika jooksul silmapaistvaid tulemusi. Konkursi võitjad selguvad oktoobri jooksul kestva Facebooki hääletuse ja seejärel koguneva hindamiskomisjoni otsuse tulemusena. Oma lemmik-praktikandi saab peagi välja valida ja tema poolt hääletada Facebooki lehel

Facebooki hääletusel igas kategoorias enim hääli saanud kandidaat saab 5 lisapunkti, teiseks tulnu saab 3 lisapunkti ja kolmas 1 lisapunkti.

Parimaid praktikante tunnustatakse kolmes kategoorias – parim praktikant kutsehariduses, parim praktikant kõrghariduses ja parim praktikant töökohapõhises õppes. 

Sotsiaalmeedia hääletuse kõrval on peamine roll võitjate valimisel hindamiskomisjonil. Konkursi hindamiskomisjoni kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliidu, Haridusministeeriumi, erialaliitude ja Estonian Businessi Schooli esindajad. 

Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Businessi Schooli karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul kursus (kuni 6EAP), mis toetab nende õpinguid ja edasist tööelu. 

„Praktik Cum Laude“ konkurssi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit. Projekti rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Lisainfo kampaania kohta on leitav Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel ja „Praktik Cum Laude“ Facebooki lehel.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields