Avaleht

„Minu Lugu“ kutsub ettevõtjaid õpilastega oma lugu jagama

7-13. oktoobril ootavad koolid juba viiendat aastat ettevõtjaid ja tippjuhte õpilastega oma lugu jagama. Algatuse „Minu lugu“ eesmärk on kasvatada noortes ettevõtlikku mõtteviisi.

Eelmisel aastal andsid 104 ettevõtjat ja juhti ühe koolitunni 97 koolis üle Eesti, rääkides olulisematest õppetundidest ja väljakutsetes oma karjääris.

„Igast inimesest ei pea tingimata saama ettevõtjat, kuid kõigile tuleb kasuks ettevõtlik ellusuhtumine, olgu see siis tööl või kodus,“ ütles Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas. „Minu Lugu viib kokku koolinoored ja ettevõtjad ning on inspireerinud mõlemaid pooli. Ootame ka sellel aastal ettevõtjate aktiivset osalemist.“

KredExi juhataja Lehar Küti sõnul on oluline, et noored leiaks igast loost just neid kõige enam kõnetava osa. „Veame KredExiga viiendat aastat kahte noortele suunatud ettevõtmist – Minu Lugu ning KredExi Karjääriretked. Näitame üheskoos ettevõtjatega noortele erinevaid valikuid ja illustreerime, millised tagajärjed kaasnevad valikute tegemisega. Loodetavasti inspireerib see noori oma elus tegema just nende endi tuleviku seisukohalt kõige õigemaid otsuseid. Samuti on oluline tutvustada noortele ettevõtlikku mõtteviisi. Ettevõtlikkus ei ole seotud pelgalt ettevõtjaks hakkamisega. Ettevõtlikkus on ellusuhtumine,” on Kütt veendunud.

Ettevõtjad, kes on huvitatud oma loo jagamisest õpilastega, saavad end kirja panna koduleheküljel www.mystory.ee/registreeru kuni 5. septembrini.

„Minu lugu“ toimub viiendat aastat ja seda korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, SA KredEx, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, SA Tuleviku Kool, Advokaadibüroo Hedman Partners ja Teenusmajanduse Koda.

Eelmisel aastal käisid projekti raames oma lugu jagamas 104 ettevõtjat 97 koolis.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields