Avaleht

Inspireerivad juhtimisvõtted ja raamatusoovitused: Pfizeri Poola ja Baltikumi tegevjuht Dorota Anna Hryniewiecka-Firlej

Pfizeri Poola ja Baltikumi tegevjuht Dorota Anna Hryniewiecka-Firlej. Foto: Pfizer

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on eduka juhtimise keskmes pidev õppimine, isiklik areng ja parimate tavade jagamine. Seetõttu on meil suur rõõm tutvustada teile Tööandjate Keskliidu liikmeid ja nende juhte, kes jagavad oma inspireerivaid juhtimisvõtteid ja soovitusi raamatute kaudu. Meie eesmärk on toetada juhtide pidevat arengut ning pakkuda väärtuslikku sisendit nende juhtimisoskuste täiustamiseks.

Septembris Tööandjate keskliiduga liitunud Pfizer Luxemburg Sarl Eesti filiaali nimel saab sel korral sõna Pfizeri Poola ja Baltikumi tegevjuht Dorota Anna Hryniewiecka-Firlej, kes jagab meiega oma mõtteid ja kogemusi.

Milline raamat on kohustuslik lugemine igaühele, kes soovib elus kaugemale jõuda?

“Oluline on märkida, et kõigil on erinevad huvid ja minu lugemissoovitused ulatuvad kaugemale ärist ja tehnoloogiast. Minu arvates võib erinevate raamatute lugemine aidata avardada inimese vaatenurka ja loovust, mis võib olla ärimaailmas väärtuslik. Lõppkokkuvõttes võib teie jaoks parim raamat sõltuda isiklikest huvidest ja eesmärkidest. Minu top, mida peab lugema, on 20. sajandi Poola reportaaži antoloogia 100/XX, 1.-2. köide, toimetaja Mariusz Szczygieł,” ütleb Dorota Anna Hryniewiecka-Firlej.

Üks igihaljas juhtimismõte, mida endaga kaasas kannad.

“Kultuur on pigem väärtuste kui huvide kogukond. See on mõte, mis saadab mind pidevalt. See rõhutab pigem ühistel väärtustel kui huvidel põhinevate suhete loomise tähtsust, sest kui huvid kaovad, jäävad meile tõekspidamised, mis on parim liim (liitja),” vastab Dorota Anna.

Kui sul oleks täna võimalus olla 20aastase iseenda mentor, siis millist nõu sa talle annaksid?

Dorota Anna: “Ennekõike hoolitse enda eest paremini, kuula ennast ja õpi oma vajadusi ära tundma, ära ole enda suhtes liiga kriitiline. Teiseks, ole enesekindlam. Isegi kui vahel jääb enesekindlusest puudu, tasub proovida. Kui sa seda ei tee, kukud kindlasti läbi, aga kui proovid, on sul võimalus võita.”

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields