Avaleht

Innotrepp alustab: testi oma ettevõtte innovatsioonivõimekust!

Innotrepp on ettevõtete innovatsioonivõimekuse arendamise mudel, mille abil me saame rääkida innovatsioonist iga ettevõtte arengutasemest ning vajadustest lähtuvalt.

Innotrepp on ettevõtete innovatsioonivõimekuse arendamise mudel, mille abil me saame rääkida innovatsioonist iga ettevõtte arengutasemest ning vajadustest lähtuvalt. Alates aprillist on igal ettevõttel võimalik oma innovatsioonivõimekust innotrepp.ee keskkonnas hinnata!

2022. aasta suvel kogunes Tööandjate keskliidu Innovatsiooni Käivituskojas töörühm innovatsioonientusiaste, kes leidsid ühiselt, et Eestis on küll innovatsiooni toetavad oskused ja teadmised olemas, kuid nende jaotus on ebaühtlane, mistõttu on ettevõtetel keeruline leida endale sobivaid ressursse. Olukorra parandamiseks võeti eesmärgiks luua innovatsiooni ökosüsteemile raamistik ehk innotrepi mudel.

Innotrepi mudeli loomine

Innotrepi mudel sündis laiapõhjalise ühisloome tulemusena, kuhu panustasid Eesti Tööandjate Keskliit, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, EASi ja KredExi ühendasutus, Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool, Innovatsiooniliidrite Klubi ning mitmed erasektori eksperdid (vaata siit töörühma nimekirja).

Tänaseks on mudelit järjepidevalt täiendatud, avaldatud on innotrepi kompetentsi-maatriksi versioon 3.0 ning loodud veebitööriist ettevõtete innovatsioonivõimekuse hindamiseks.

Registreeru ja liitu innotrepi võrgustikuga

Innovatsioonivõimekuse test on kättesaadav innotrepp.ee keskkonnas registreeritud kasutajatele. Ettevõtte konto loomisel kasutatakse Äriregistri andmeid ning kontot saab luua ettevõtte juhatuse liige. Ettevõtte esindaja saab lisada kontole teisi kasutajaid.

Liitu innotrepi võrgustikuga, tee enda ettevõtte innovatsioonivõimekuse test ning leia sobivad arenduspartnerid.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields