Avaleht

Galerii: Parim Praktikant 2017 auhinnatseremoonialt

Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ võitis aastal 2017 kõrghariduse kategoorias Birgit Vaino, kutsehariduse kategoorias Silver Leppik ja õpipoisiõppe kategoorias Karl Allik.

31. oktoobril toimunud auhinnatseremoonial olid kohal parimateks praktikantideks pürgijad, nende koolipoolsed juhendajad, töökohapoolsed juhendajad ja Eesti Tööandjate Keskliidu head partnerid. 

Tervitussõnad ütles Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar, praktikantidele ja juhendajatele jagas julgustavaid sõnu Haridus- ja Teadusminister Mailis Reps ja auhinna tagamaid selgitas Estonian Business Schooli rektor Arno Almann. 

Tunnustati nii publiku lemmiku tiitli võitnuid kui pärjati kolm parimat praktikanti aastal 2017.

Konkursi võitjad selgusid juhendajate hinnangute, Facebooki hääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena. Hindamiskomisjoni kuulusid Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Eesti Kaupmeeste Liit, Eesti Toiduainetööstuse Liit, Estonian Business School, Haridus- ja Teadusministeerium ja Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing.

Projekti rahastas Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Fotod: Raigo Pajula

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields