Avaleht

Ettevõtja, jaga oma lugu noortega!

Minu lugu (varasemalt “Ettevõtlikkus kooli”) on algatus, mis innustab noori mõtlema ettevõtlikkusest kui hoiakust, mis suunab inimest elus ise initsiatiivi haarama, huvi tundma ja algatama. Vahel on selleks vaja vaid toetavat sõna või head eeskuju. Seepärast kutsume Sind jagama oma lugu teekonnast tööelus ja selle olulisematest õppetundidest.

Vastu pakume uudishimulikke ja särasilmseid kuulajaid, koos lõputute küsimustega. Soovid Sinagi koolinoori innustada?

Sellel aastal ootavad koolid 1.-5. oktoobrini ettevõtjaid, juhte ja iduettevõtlusvaldkonna eestvedajaid üheks akadeemiliseks tunniks 9.-12. klassi ja kutsekooli õpilastele rääkima oma lugu.

Kui tunned, et ka Sul on peatsetele koolilõpetajatele mõni tarkusetera nende teele ettevõtjaks, algatajaks või lihtsalt aktiivseks kodanikuks kaasa anda, olla neile eeskujuks ja nendega oma lugu jagada, registreeri end 16. septembriks meie kodulehel https://www.mystory.ee/registreeru/.

Ootame Sind osalema ka siis, kui sa juba eelmisel aastal käisid mõnes koolis oma lugu rääkimas „Ettevõtlikkus kooli“ projekti raames. Sel aastal saad külastamiseks valida uue kooli, et inspireerida oma looga rohkemaid noori mõnes väiksemas koolis või kaugemas Eestimaa paigas. Samuti anna oma soovist teada ka siis, kui nimetatud kuupäevad ei sobi, leiame Sulle sobiva kuupäeva Ettevõtlusnädala väliselt.

Eelmisel aastal käis projekti raames oma lugu jagamas

103 ettevõtjat 107 koolis

Vaata ka nimekirja ettevõtjatest, kes juba osalevad “Minu lugu” projektis ja lähevad kooliõpilastega oma lugu jagama https://www.mystory.ee/osalejad/

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust aadressil triin.pikk@kredex.ee.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields