Avaleht

Disainikeskus kutsub osalema teenusedisaini konkursil

Eesti Disainikeskus ootab ettevõtjaid osalema Eesti Disainiauhindade konkursil mitmes kategoorias, millest üks tähelepanuväärsemaid on teenusedisaini kategooria.

Teenusedisaini auhinna eesmärk on tunnustada teenusedisaini rakendamist paremate, innovatiivsemate ja kasutajasõbralikemate teenuste arendamisel Eestis ning selle, meie jaoks suhteliselt uue disainidistsipliini toomine meedia, avalikkuse ja eelkõige ettevõtjate huviorbiiti.

Teenusedisaini auhinnale võivad kandideerida kõik Eesti äriregistrisse kantud ettevõtted ja organisatsioonid, mis on teadlikult ja läbimõeldult oma olemasolevat teenust kujundanud või arendanud või loonud täiesti uue teenuse, disaininud oma sisemised teenused kasutajasõbralikumaks ja efektiivsemaks; kes on oma teenuste loomisel ja/või arendamisel kasutanud disainimeetodeid või kaasanud disaineri ning teenuse disainimise läbi on paranenud teenuse kasutusmugavus, klientide või töötajate rahulolu, misläbi on kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja turuosa.

Teenusedisaini auhind antakse välja kahes kategoorias:

PARIM TEENUSEDISAIN AVALIKUS VÕI KOLMANDAS SEKTORIS – Kandideerima on oodatud on kõik viimase 2 aasta jooksul avalikus või kolmandas sektoris edukalt elluviidud teenusedisaini projektid.

PARIM TEENUSEDISAIN ERASEKTORIS – Kandideerima on oodatud on kõik viimase 2 aasta jooksul erasektoris edukalt elluviidud teenusedisaini projektid.

Kandideerimine kuni 15. augustini Defolio keskkonnas: http://defol.io/eda/2016teenus.

Tingimused ja reglemendi leiab siit: http://eestidisainiauhinnad.ee/konkurss/teenusedisain/reglement-1

Loomulikult soovitan tutvuda ka kõikide teiste Disainiauhindade kategooriatega: http://eestidisainiauhinnad.ee/et

Disainiauhindade laureaadid kuulutatakse välja pidulikul galal 16. septembril Kultuurikatla Black Boxis. Nominentide töödest koostatakse mahukas kataloog ja näitus, mis avatakse 12. septembril Viru Keskuse aatriumis.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields