Avaleht

Viimased päevad esitada kandidaate parima praktikakoha konkursile

Veel mõned päevad on võimalik esitada kandidaate Eesti Tööandjate Keskliidu poolt kuuendat aastat korraldatavale konkursile “Parim praktikakoht 2021”. Konkursi eesmärk on tõsta esile ettevõtteid, kes pakuvad üliõpilastele ja kutseõppuritele praktikakohti ja õpipoisiõppe võimalusi. Avaldusi saab esitada kuni 18. aprillini 2021.

Ettevõtted, kutseõppeasutused, rakenduskõrgkoolid ja ülikoolid on oodatud konkursile üles seadma asutusi, kes on 2020. aasta jooksul oma ettevõttes läbi viinud praktikat või õpipoisiõpet.

Eelmise aasta väikeettevõtete kategooria võitja, PCC Projekti personalipartner Egle Saska iseloomustab konkurssi kui tänuväärt ja vajalikku ettevõtmist. ”Eesti Tööandjate Keskliit korraldab tänuväärt konkurssi, mis pakub osalemisvõimalust nii suurtele tegijatele kui ka väiksematele. Eraldi kategooria on ka tööandjatele regioonis ja parimatele välisõppurite kaasajatele.”

”Osavõtmine konkursist andis meile hea võimaluse hinnata oma tegevusi praktikakoha pakkujana, saime uusi mõtteid ja võtteid. Konkursil osalemine andis meile kontakte samal aastal kandideerinud tööandjatega, kellega suhtleme jätkuvalt. Lisaks saime konkursil saadud kogemust ja meile omistatud tähelepanu kasutada organisatsiooni turundus- ja brändikommunikatsioonis”, sõnas PCC Projekti personalipartner.

Parima praktikakoha tunnustuse saanud tööandja saab lisaks auhinnale õiguse kasutada spetsiaalset märgist oma kodulehel, reklaammaterjalidel ja trükistel. Täpsem info ja tingimused on leitavad Tööandjate Keskliidu kodulehelt.

Parimad praktikakohad valitakse neljas kategoorias: peaauhinna ehk parima praktikakoha tunnustuse saab tööandja, kes on süsteemselt ja järjepidevalt tegelenud praktika ning töökohapõhise õppe pakkumisega ja jaganud oma teadmisi teistega. Parima regionaalse praktikakoha tiitli saab tööandja, kelle tegevus on loonud väärtust ka kohalikule kogukonnale. Parima väikeettevõttest praktikakoha tunnustuse saab tööandja, kes vaatamata oma väiksusele tegeleb teemaga süsteemselt ja järjepidevalt ning näeb selles võimalust, et oma äri arendada. Lisaks antakse välja parima välisüliõpilastele praktikavõimalusi pakkuva tööandja tiitel.

Varasem on tunnustuse pälvinud tööandjad: Magnetic MRO AS, PCC Projekt AS, Eesti Energia AS, SEB Pank, ABB AS, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Swedbank AS, AS Naudingumaitse OÜ, Wendre AS, Fortaco Estonia OÜ, TOP Marine OÜ, Hanza Mechanics Tartu AS ja Gurmeeklubi OÜ, Ericsson Eesti AS, Radisson Blu Hotel Olümpia, Velvet OÜ, Wermo AS, SA Pärnu Haigla.

Konkursi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös Haridus- ja Noorteameti ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konkurssi rahastavad Eesti riik, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Foto: Eesti Tööandjate Keskliit

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields