Avaleht

Videokonkursi “Mina oskan!” keskliidu eripreemia võitis Mikko Leo Selg

Eesti Tööandjate Keskliidu tunnustuse SA Innove korraldatud videokonkursil “Mina oskan!” pälvis Mikko Leo Selg. Lühifilmi “Mina oskan pildistada!” eest võitis ta seikluskaamera GoPro Hero 5.

Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson selgitas, et Eesti Tööandjate Keskliit andis välja eripreemia videokonkursil “Mina oskan!”, et tunnustada ja väärtustada noorte oskusi. “Iga noor võiks leida aega oma oskuste arendamiseks, sest see tuleb kasuks nii tööturul kui ka igapäevaelus,” sõnas Entson.

Entson ütles, et võidu tõi Mikko Leole tema ambitsioonikus, positiivsus ja teotahe. “Noor inimene kasutab oma teadmisi ja oskusi juba praegu praktilistes projektides ning tema hobist on kasvamas amet,” põhjendas Entson eripreemia võitja valikut. ” Mikko Leo on leidnud endale meelepärase hobi, seejuures pidevalt ja sihikindlalt juurde õppinud,” lisas ta.

Mikko Leo video räägib tema arengust fotograafias ja kuidas hobi muutub tasapisi tööks. Noormees ütles, et tunnustus innustab teda jätkama valitud teekonnal. “Fotograafia juures paelub mind hetkede jäädvustamine nii, nagu mina neid näen,” lausus Selg. ”Saan kogetut hiljem jagada teistega või ise mõnda hetke taas sisse elada,” lisas ta.

SA Innove korraldatud Oskuste Aasta 2017 videokonkursile „Mina oskan“ laekus ühtekokku 44 videot 6.-12. klasside õpilastelt üle Eesti. Konkursi võitjad selgusid žürii ja Facebooki hääletuse tulemusena.

Oskuste Aasta 2017 eesmärk on tõmmata noorte tähelepanu kutseharidusele ja väärtustada oskusi, eriti kutseoskusi, meisterlikkust ja elukestvat õpet. Teema-aasta tõstab ausse oskused, mis aitavad kiirelt muutuvas maailmas kohaneda ja oma tööd edukalt teha.

Eriauhinna väljaandmist ja Oskuste Aastat 2017 toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht Gea Otsa andmas üle eriauhinda Mikko Leo Seljale. Foto: SA Innove

Mikko Leo Selg auhinnaga. Foto: SA Innove.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields