Avaleht

Veebiseminar “Innovatsioonijuhtimise ABC”

Eesti Tööandjate Keskliit kustub ettevõtete juhte, arendusjuhte ja kõik teisi uuenduste huvilisi, kes soovivad innovatsiooniga süsteemselt tegeleda ning oma uuendusprotsesse üles ehitada 30. aprillil toimuvale “Innovatsioonijuhtimise ABC” veebiseminarile!

Veebiseminar toimub 30. aprillil 2024, kell 9:30 kuni 13:00, Microsoft Teams’i keskkonnas ning seminari viib läbi OIXIO ärikonsultant Indrek Sabul.

Innovatsioonijuhtimise ABC seminar pakub baasteadmiseid innovatsioonistrateegiate kujundamisest, muudatuste ja uuenduste juhtimisest ning ettevõttes innovatsiooniks vajalike protsesside loomisest. Seminar on sissejuhatuseks innovatsiooni teemasse, mille käigus tutvustame innovatsioonijuhtimise aluspõhimõtteid ja käsitleb järgmisi teemasid:

  • Innovatsiooni strateegiline juhtimine;
  • Innovatsioonijuhtimise rakendamine ja organisatsioonikultuuri mõjutamine;
  • Innovatsioonivõimekuse kasvatamise võimalused innotrepi mudeli alusel.

Veebiseminar on tasuta, kuid osalemise eelduseks on eelnev registreerumine. Palun registreeru seminarile hiljemalt 28. aprillil – https://bit.ly/49zezRK
Seminari lingi edastame registreeritud osaleja elektronposti aadressile 29. aprilli.

Uuri lisa ja hinda oma innovatsioonivõimekust innotrepp.ee veebikeskkonnas, mis on koostöö-ökosüsteem Eesti ettevõtete uuendusvõimekuse kasvatamiseks ning ühise innovatsioonikultuuri arendamiseks.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields