Avaleht

Värba tööjõudu Georgiast

Kas ettevõtte eesmärkide täitmiseks oled kaalunud värvata vajalikku tööjõudu välismaalt?

Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni (IOM) eestvedamisel toimub initsiatiiv, mille eesmärk on toetada tööjõu reguleeritud liikuvust Georgiast/Gruusiast Eestisse. Saame omalt poolt pakkuda Eesti tööandjatele võimalust otsida endale vajalikku tööjõudu Georgiast.

Kust alustada?

Täida siit leitav ankeet (inglise keeles), milles too välja profiilid, keda soovid värvata, et viia ellu ettevõtte eesmärke. Georgiast on hetkel valmisolek pakkuda välistööjõudu keevituse, masinatööstuse, tootmise, ehituse, toitlustuse, majutuse vallast, kuid võimalik on leida ka teisi spetsialiste. Saada täidetud ankeet IOMile aadressile iomtallinn@iom.int .

Kuidas Georgiast värbamise protsess toimub?

Vastavalt Sinu täidetud ankeedile edastab IOM soovitud profiilid Georgia vastavatele riiklikele struktuuridele, kes saavad andmebaasidest leida võimalikud sobivad kandidaadid. Antud informatsioon edastatakse tööandjale Eestis, kes saab hinnata, kas kandidaat on sobiv või mitte ja johtuvalt viia läbi intervjuud. Samuti on võimalik külastada Georgiat, et teha viimased valikud kohapeal ning vajadusel paremini tutvuda kohaliku kontekstiga.

Pärast töötaja valikut tööandja poolt

Kui töötaja sobib teile, siis Georgias viiakse ta kurssi Eesti eluga ning vajadusel aidatakse täiendava paberimajandusega.

Kontakt:

Liis Paloots, +372 611 60 88; iomtallinn@iom.int

IOMi kontakt Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsioon on pühendunud põhimõttele, et inimlik ja organiseeritud ränne on kasulik nii migrantidele kui ka ühiskonnale. IOM teeb oma partneritega koostööd selle nimel, et aidata toime tulla kasvavate nõuetega migratsiooni juhtimisel ja suurendada rändeteabe levikut, edendades migratsiooni kaudu sotsiaalset ja majanduslikku arengut ning kaitstes migrantide inimväärikust ja heaolu.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields