Avaleht

Väljas töötamise päev tuleb 26. mail

Tänu tehnoloogia arengule on möödas ajad, mil töötamine tähendas rangelt kontoriseinte vahel püsimist. Traditsiooniline väljas töötamise päev kutsub kõiki ka tänavu 26. mail oma argirutiini murdma ja alternatiivseid tööpaiku avastama!

Päevaga ühinemiseks ei ole vaja teha midagi muud, kui 26. mail kontor osaliselt või täielikult parki, kohvikusse, koduaeda või kuhugi mujale kolida. Teiste toredate kaugtöötajate leidmiseks on hea koht väljas töötamise päeva Facebooki leht. Kui soovite ka enda ettevõtet väljas töötamise eest esile tõsta, võib ühendust võtta lehe administraatoritega.

Veel enne, kui läheneb kauaoodatud 26. mai, on kõigil ettevõtetel võimalik kandideerida Kaugtöö Märgisele, mida annab välja Targa Töö ühing ja millega tunnustatakse kaugtöötamise erinevaid võimalusi rakendavaid ettevõtteid. Tänavu on võimalik sellele avaldusi esitada kuni 21. maini. Tulemused tehakse teatavaks 31. mail toimuva rahvusvahelise kaugtööpäeva raames. Siis selguvad ettevõtted, kes Kaugtöö Tegija 2017 märgise omandavad. Osalema on oodatud kõik nii avaliku kui ka erasektori ettevõtted. Lisainfot leiab SIIT

Kaugtöö esmaseks kasusaajaks on töötajad, kes eelistavad oma tööaega ise planeerida ning kulutada võimalikult vähe aega tööle-koju sõitmiseks ja ebaolulisteks nõupidamisteks. Üle maailma, sealhulgas Eestis, läbi viidud uuringute põhjal võib väita, et töötajal, kel on suurem kontroll ja vastutus oma tööülesannete üle, on rohkem motiveeritud ja panustab oma tööle ka rohkem aega kui kontoris kellast kellani tööd tegev inimene.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields