Avaleht

Vaata, kes on Eesti ihaldusväärseimad tööandjad

CV Keskuse iga-aastasest uuringust, kus osales pea 4000 vastajat üle Eesti, selgusid taaskord Eesti hinnatuimad tööandjad. Eesti ihaldusväärseimaks tööandjaks ehk ettevõtteks, kus Eesti tööotsijad enim töötada sooviksid valiti tänavu Eesti Energia.

Edetabeli TOP20:

Koht (Koht eelmisel aastal) Nimi/kaubamärk

1. (2.) Eesti Energia AS
2. (1.) Skype Technologies OÜ
3. (20.) Transferwise Ltd Eesti filiaal
4. (3.) Elion (AS Eesti Telekom)
5. (4.) Swedbank AS
6. (5.) EMT (AS Eesti Telekom)
7. (6.) ABB AS
8. (7.) Playtech Estonia OÜ
9. (9.) Microsoft Estonia OÜ
10. (12.) AS SEB Pank
11. (15.) Eesti Rahvusringhääling (ERR)
12. (-) Tartu Ülikool
13. (11.) AS Kalev
14. (10.) Nortal AS
15. (-) Ericsson Eesti AS
16. (13.) Kaubamaja AS
17. (8.) AS LHV Pank
18. (-) Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)
19. (-) AS Tallinna Lennujaam
20. (-) AS Baltika

Eesti Energia juures hindasid tööotsijad enim seda, et töötajad on hästi tasustatud (36,1 protsenti) ning ettevõttes on piisavalt väljakutseid ja võimalusi karjääri teha (35,6 protsenti).

«Lisaks on hea näha, et Eesti suurima tööandjana suudetakse töötajaid ka piisavalt tunnustada, kuna just töötajate tunnustamist pidas 12,8 protsenti vastajaid üheks Eesti Energia tugevuseks,» kommenteeris uuringut CV Keskuse turundusjuht Henry Auväärt.

Lisaks Eesti Energiale hinnati esikolmikusse eelmise aasta võitja Skype Technologies OÜ ning möödunud aastal esimest korda ihaldusväärseimate tööandjate tabelisse ilmunud ning seega hinnatud tööandjate seas uskumatult kiires tõusujoones liikuv TransferWise.

«Uuring näitas, et noored peavad oma järgmise töökoha valikul võimalusi erialaseks arenguks (34,4 protsenti) tähtsamaks kui palganumbrit (28,1 protsenti). Seega on hea tõdeda, et ihaldusväärseid tööandjaid, kes mõistavad töötajate motiveerimise saladusi, tuleb Eestisse aasta-aastalt juurde. Tööjõu vaba liikumine ning värske põlvkonna uued harjumused on täna reaalsus, millega tööandjad igapäevaselt arvestama peavad,» lisas Auväärt.

Allikas: Postimees

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields