Avaleht

Uus töökeskkonna haldusvahend Tööbik

Sotsiaalministeeriumi tellimisel on valminud uus töökeskkonna haldamiseks mõeldud töövahend Tööbik (www.tööbik.ee). Tegemist on Eesti ettevõtetele mõeldud tasuta veebipõhise lahendusega, kus saab jälgida oma ettevõtte töökeskkonda, erinevaid töökeskkonnaga seotud tegevusi (töötajate koolitamine, tervisekontrolli läbiviimine jmt) ja viia läbi töökeskkonna riskianalüüsi.

2015. aasta esimesel poolel toimub Tööbiku teavituskampaania. Selle raames tutvustame Tööbikut nii televisioonis, raadios kui ka interneti keskkonnas, esineme erinevatel konverentsidel ja seminaridel, avaldame töökeskkonna-alaseid artikleid.

Selleks, et Eestis säiliks piisavalt palju töökäsi ja inimesed ei oleks sunnitud töövõime vähenemise tõttu enneaegselt tööturult lahkuma, on üheks lahenduseks tervist hoidva töökeskkonna loomine. Tööbik on üks võimalustest, kuidas töökeskkonna haldus muuta lihtsamaks. Tööbik on kasulik, sest Tööbiku korrektsel täitmisel tekib tööandjal ja igal töötajal ülevaade riskidest töökeskkonnas.

Tahame sõnumiga jõuda võimalikult paljude tööandjate ja töötajateni ning oleme valmis Teile ja/või Teie organisatsiooni liikmetele tutvustama Tööbiku võimalusi. Kui soovite Tööbikut tutvustamist Teie organisatsioonis või liikmetele, palun sellest teada anda anni.katkosild@sm.ee või telefonitsi 6269 733.

Allikas: Sotsiaalministeerium

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields