Avaleht

Uus rakendus lihtsustab ehitusvaldkonna praktikantide ja juhendajate tööd

Ehitusvaldkonna praktikandid ja juhendajad said praktikapäevikute täitmiseks uue rakenduse.
Ehitusvaldkonna praktikandid ja juhendajad said praktikaga seotud dokumendite ja päeviku täitmiseks uue rakenduse. Foto: Thom Holmes, Unsplash

Ehitusvaldkonna praktikandid on kogenud raskusi praktika aruande täitmisega, kuna dokumentide täitmiseks ei ole ehitusplatsil tihti aega ega kohta. Selle probleemi lahendamiseks panid ehituse valdkonna praktikasüsteemi arendamise projekti toel partnerid Tallinna Ehituskoolist, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest, Eesti Tööandjate Keskliidust ja Tartu Rakenduslikust Kolledžist pead kokku. Koos Tartu VOCO meeskonnaga arendati välja uus rakendus, mis võimaldab nüüd praktikantidel ja praktika juhendajatel praktikaga seotud dokumente ja päevikuid lihtsamalt ja mugavamalt täita ning annab tehtust kõikidel osapooltel selgema ülevaate.

Kui soovite uut praktikaäppi ka oma kooli õpilaste seas kasutusse võtta, siis palun võtke ühendust Tartu Rakendusliku Kolledži õppeosakonnaga!

Projekt „Ehituse valdkonna praktikasüsteemi arendamine“ nr 2014-2020.1.05.20-0625. 01.02.2021 – 30.06.2023 on saanud rahastuse Euroopa Sotsiaalfond tegevuse „Tööandjate ja õppeasutuste koostöö toetamine praktikasüsteemi arendamise“ raames.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields