Avaleht

Uued liikmed: Estravel, Bauhof, Roche Eesti ja Tristafan

Tervitame juunikuus Eesti Tööandjate Keskliiduga liitunud ettevõtteid Estravel, Bauhof, Roche Eesti  ja Tristafan.

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris, pakkudes kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu ka kõige nõudlikumale tarbijale kolmeteistkümnes kaupluses Eestis. Ettevõttes töötab 450 inimest.

Estravel on Baltimaade suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud juba 1988. aastast alates. Reisiteenuseid vahendatakse nii era- kui ka äriklientidele, suurimateks müügigruppideks on lennupiletid ja hotellid. Estravelil on kokku kaheksa esindust kuues Eesti linnas, 24/7 töötav tellimiskeskus, filiaal Lätis ning tütarfirmad Leedus ja Austraalias. 2015. aastal andis ettevõte tööd 180 inimesele, kellest 130 töötavad Eestis. Estravel on suurim turismiteenuste vahendamisega tegelev tööandja Eestis ning kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.

Ravimifirma Roche Eesti on osa maailma ühest juhtivast teaduslikul uurimistööl põhinevaid tervishoiugrupist Roche Group. Roche on maailma liider in vitro diagnostikas ja ravimite arendamises ja tootmises, eelkõige vähi ja peronaliseeritud meditsiini valdkondades ning aktiivne ka teistes suuremates ravivaldkondades, kus esineb suuri meditsiinilisi vajadusi (autoimmuunsed -, põletikulised ja kesknärvisüsteemihaigused). Roche Eesti OÜ-s on 24 töötajat.

Tristafan on valdusettevõte, mis tegeleb investeeringutega erinevatesse ettevõtetesse ja kinnisvarasse.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields