Avaleht

Uued liikmed: Harmet, Sirowa Tallinn, Gettone Group ja Finesta Baltic

Tervitame Eesti Tööandjate Keskliidu kõige värskemaid liikmeid Harmet OÜ, Sirowa Tallinn AS, Gettone Group OÜ ja Finesta Baltic OÜ!

Puidust moodulmajade tootja Harmet OÜ pakub terviklahendust – projekteerimisest kuni hoonete paigaldamiseni välja. Ettevõtte põhituruks on Skandinaaviamaad, kuhu eksporditakse üle 90 protsendi toodangust. Harmetil on tehased Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning tööd antakse enam kui 400-le inimesele.

Sirowa Tallinn AS kuulub Sirowa Gruppi, mis tegutseb kõigis kolmes Balti riigis ning Soomes, Poolas ja Saksamaal. Sirowa Tallinn on 1993. aastal loodud hulgimüügifirma, mis esindab Eestis eksklusiivseid kosmeetika-, parfümeeria-, juuksehoolduse, ravimite ja ehete brände. Teiste hulgas Kanebo, MaxFactor, Boss, Dolce&Gabbana, Gucci, Dr. Wolff, Engelhard ja paljud teised. Töötajaid on ettevõttes 112.

Gettone Group OÜ on spetsialiseerunud kõrge kvaliteediga siseinterjööride loomisele ja teostamisele nii maal kui ka merel – klientide hulgas on näiteks kruiisilaevade, kasiinode ja elektrijaamade omanikke üle kogu maailma. Ettevõte tegutseb rahvusvaheliselt, tööd tehakse lisaks Eestile ka näiteks Araabia Ühendemiraatides, Prantsusmaal, USA-s, Jaapanis ja Singapuris. Ettevõttes on 34 töötajat.

Finesta Baltic OÜ pakub rahvusvahelistele ettevõtetele lahendusi kõrgekvaliteedilise tööjõu värbamisel ja rentimisel ning äriprotsesside kohaldamisel Eesti oludele vastavaks. Finesta on spetsialiseerunud strateegilisele nõustamisele tööjõu rentimise ning optimeerimise osas nii tootmise kui ka teeninduse valdkonnas. Töötajaid on ettevõttes 12.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields