Avaleht

Uue eakuse rahvakogu kutsub tööandjaid 17. ja 18. mail teemaseminaridele

Elukestvat õpet ja töötamist ning eakapõlves kindlustatust käsitlev Uue eakuse rahvakogu on jõudnud etappi, kus ideekorjes kogutud üle 80 ideest on ekspertidelt saanud mõjuanalüüsi 60 ettepanekut. Nüüd on järg teemaseminaride käes, kus ideede autorid, eksperdid ja teemadega tegelevad osapooled arutavad mõjuhinnangute põhjal, millised riiklikult lahendatavad ettepanekud Riigikogule saata.

17. ja 18. mail toimub kolm temaatilist seminari, kuhu Eesti Koostöö Kogu ootab väga ka tööandjate esindajaid.

Teemaseminaride kava:
17. mail kell 9-12 KINDLUSTATUSEGA seotud ettepanekute arutelu
17. mail kell 14-17 ENESETEOSTUSEGA seotud ettepanekute arutelu
18. mail kell 9-12 TERVISEGA seotud ettepanekute arutelu

Kõik seminarid toimuvad Tallinnas aadressil Toompuiestee 10 (Eesti Puuetega Inimeste Koja saalis). Kaugemalt tulijatele kompenseerib Koostöö Kogu sõidukulud ja vajadusel ööbimiskulud. Seminarid on toitlustusega.

Teemaseminari(de)l osalemiseks on vaja registreeruda SIIN.

Uue eakuse rahvakogule esitatud ideede koondvaates on ettepanekud nelja teema kaupa (kindlustatus-eneseteostus-tervis-kohanemine)  kuues kategoorias. Teemaseminaridel arutleme peamiselt nende ettepanekute üle, mis on riiklikult lahendatavad. 

Muudatusega kohanemise teemal tuli rahvakogule väga vähe ettepanekuid, mistõttu selle üle eraldi teemaseminari ei toimu. Samas ei tähenda see, et muutuse juhtimine pole oluline, see saab kindlasti edaspidi käsitletud. 

Uue eakuse rahvakogu korraldab SA Eesti Koostöö Kogu.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields