Avaleht

Tule tööjõu ümarlauda ning anna oma panus vähenenud töövõimega inimeste suuremasse kaasamisse!

31. oktoobril toimub Eesti Tööandjate Keskliidu ning Eesti Puuetega Inimeste Koja koostöös esimene tööjõu ümarlaud. Ümarlaua eesmärgiks on tuua kokku vähenenud töövõimega inimeste ning tööandjate esindaja, jagamaks teineteisega edulugusid ja murekohti ning otsimaks koos lahendusi vähenenud töövõimega inimeste suuremaks kaasamiseks tööjõuturul.

Kaks aastat peale töövõimereformi algust on Eesti tööjõuturg muutunud tuntavalt. Töötavate vähenenud töövõimega inimeste arv on kasvanud hoogsalt. Kuid kiire areng on toonud välja ka erinevaid nõrku kohti nii tugiteenustes, kui ettevõtete töökorralduses. Selleks, et tänastest puudujääkidest ei kasvaks homsed probleemid, tasub neile üheskoos otsa vaadata ja neile juba ennetavalt lahendust otsida. Tööjõu ümarlaual on kõigil huvitatutel võimalik kuulda otse erinevate asjaosaliste käest nende kogemusi vähenenud töövõimega inimeste kaasamise teemadel, õppida neist kogemustest ning leida lahendusi muredele, mis meid kõiki puudutavad.

Tööjõu ümarlaud toimub 31. oktoobril kell 14.00 – 15.30 Eesti Puuetega Inimeste Kojas, aadressil Toompuiestee 10. Ümarlauale registreerumiseks kirjuta osalemissoovist aadressile martin@employers.ee

Projekti “Tööandjate võrgustikutöö korraldamine aastatel 2017-2020 vähenenud töövõimega inimeste palkamise teemal” rahastab Sotsiaalministeerium Euroopa Sotsiaalfondi toetusskeemist “Töövõime süsteemi toetavad tegevused”.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields