Avaleht

Tööandja, ootame sind kutsehariduse konverentsile “Kuhu lähed, kutseharidus?”

Olete oodatud konverentsile „Kuhu lähed, kutseharidus?“, mis toimub teisipäeval, 10. aprillil Pärnu Kontserdimajas kell 11:00-16:00. Konverentsi korraldavad koostöös Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Konverentsile registreerimine kestab kuni 5. aprillini, registreerimislink: http://bit.ly/kuhulahed

Kutsehariduse arengutele suunatud konverentsi eesmärk on tekitada avalik diskussioon 21. sajandi vajalikest oskustest. Konverentsil käsitletakse teemasid kutsehariduse arenguperspektiividest ja mõtiskletakse selle üle, et kuidas me edasi liigume.  Nii Soome kui ka Eesti tööandjate ja haridustöötajate ettekanded käsitlevad tulevikusuundi kutseharidusmaastikul, juhitakse tähelepanu täiend- ja ümberõppe võimalustele ning tehakse kokkuvõtte kutsehariduse maine tõstmise projekti tegevustest. 

Ettekandeid teevad teiste seas Eesti Tööandjate Keskliidu juht Toomas Tamsar, Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu juhatuse esimees Tarmo Loodus, SA Kutsekoda juhatuse liige ja OSKA tööjõu- ja oskuste vajaduse prognoosisüsteemi arendusjuht Tiia Randma, haridus- ja koolitusnõunik Soome Tööstuse Keskliidus Mirja Hannula, haridusnõunik Soome haridusametis Mika Saarinen ja Eesti Vabariigi haridus- ja teadusminister Mailis Reps

Konverentsi kava asub siin: http://bit.ly/kuhuliigud 

Konverentsi modereeerib Anu Välba, ERR saatejuht.

Konverents on osalejatele TASUTA, tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields