Avaleht

Tule konverentsile: “Kogukonnagarantii ehk kuidas kogukond saab toetada noori, kes ei tööta ega õpi?”

Rahvusvaheline konverents „Kogukonnagarantii ehk kuidas kogukond saab toetada noori, kes ei tööta ega õpi?“ toimub neljapäeval, 9. novembril kl 10.30-17.00 Lydia hotellis Tartus (aadress Ülikooli 14). 

Palume osalema kõiki noortega või noorte heaks töötavaid spetsialiste, häid koostööpartnereid ja oma valdkonna eksperte. Kokku ootame konverentsile kuni 150 spetsialisti. 
 
Konverentsil osalemine on parim võimalus vahetada erinevate valdkondade ja riikide kogemusi ning leida ühisosa sõltumata sellest, millises vormis või süsteemis noortega töötatakse. Kuulata saab teiste Euroopa riikide noorsootöö kogemusi, ekspertide sõnavõtte, kohtuda Eesti kolleegidega ja jagada oma töö parimaid näiteid. Kavas on vestlusringid, paneelid ja õpitoad, kus huvilised saavad just teda huvitavast teemast põhjalikuma ülevaate ja kuulata teiste kogemusi. 

Konverentsile saab registreerida 19. septembrist kuni 26. oktoobrini (http://konverents.ank.ee).

Miks tasub registreerimisega siiski kiirustada?
NB! Registreerida saab küll kuni 26. oktoobrini, kuid palume arvestada, et registreerimine lõpeb kohtade täitumisel, sest saal mahutab vaid 150 osalejat. Samuti toimub töötubadesse valik ajalises järjekorras vastavalt registreerimisele, mistõttu on varem registreerinud osalejatel eelisolukord.

Konverentsi peasaalis tagatakse sünkroontõlge eesti, vene ja inglise keelde. 
 
Toetajad ja korraldajad
Konverentsi korraldamist toetavad Riigikantselei ja Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Noorte Tugila programmi toetatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programm „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames”.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields