Avaleht

Tule esimesele Eesti juhtidele mõeldud ringmajanduse ärimudelite seminarile

Hollandi Saatkond, Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon ja Sustinere lükkavad käima arutelud ringmajanduse põhise innovatsiooni kasudest ja võimalikkusest Eesti ärisektoris. Kutsume Sind osalema seminaril 5. oktoobri pärastlõunal RMK peamajas (registreerimine avatud). Ole esimeste nutikate uuendajate hulgas!

Ringmajandus – uued ärimudelid ja võimalused on seminar sellest, kuidas kombineerida ressursside säästev ja korduv kasutamine disaini ja tootearenduse ning kliendikogemuse ja atraktiivse brändi loomisel.

Eesti esimene laiema kandepinnaga ringmajanduse sündmus toob kokku maailmas ringmajanduse lipulaevaks oleva Hollandi kogemuse, Euroopa näited ja Eesti juhtide nägemuse.

Peaesinejad on Annerieke Douma (Circle Economy) ja Christiaan Kraaijenhagen (Innoboost) Hollandist. Nad on aidanud kujundada Hollandi ringmajanduse edulugu riiklikul tasandil ja rahvusvahelisi ettevõtetteid toetades.

Teised esinejad:

  • Rain Vääna (Ragn-Sellsi juhatuse esimees)
  • Vahur Roosaar (Wendre tegevjuht)
  • Bo Henriksson (endine ABB juht)
  • Priit Mikelsaar (Biomarketi, LaMuu ja Uuskasutuskeskuse asutaja)
  • Harri Moora (SEI Tallinna keskkonnakorralduse programmijuht)
  • Kerli Kant Hvass (Sustinere ringmajanduse nõustaja)  

Ringmajandusest on saamas uus norm, mis pakub targa lähenemise ärimudelitele, toote ja teenuse disainile, ressursitõhususele ja kliendisuhetele. Sel on tõsine koht riiklikes plaanides ja tuleviku regulatsioonis, ambitsioonikates äristrateegiates, meediakajas ja teaduses.

Tootjad ja teenusepakkujad üle maailma otsivad ja katsetavad. Kuidas oskame nendega ühte keelt rääkida? Millised on võimalused Eestis?

Kutsume osalema ettevõtete juhte, strateege, toote- ja teenuse arendajaid, ettevõtjaid, keskkonna- ja kvaliteedijuhte jt, et pakkuda inspiratsiooni ja uut lähenemist äriarenduseks.

Kutsega osalemine tasuta.

Rohkem infot ja registreerimine kodulehel: www.sustinere.ee/ringmajandus

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields