Avaleht

Töötukassa kutsub üle-euroopalisele online-töömessile

Eesti Töötukassa kutsub tööandjaid osalema 11. novembril 2016 toimuval üle-euroopalisel online-töömessil „Work in Estonia“. Kui varasematel aastatel on mess keskendunud eeskätt suures töökäte puuduses olevale infotehnoloogia sektorile, siis seekord on osalema oodatud kõik tööandjad, kes huvituvad Euroopast töötajate värbamisest.

Online-töömess on viimastel aastatel töövahendusvõrgustiku EURES riikides laialdaselt kasutatav tööotsijate-tööandjate kokkuviimise formaat, mille eripäraks on kogu messi toimumine virtuaalkeskkonnas. Messil osaleda ja tööpakkumistele kandideerida saavad huvilised kõigist Euroopa Liidu riikidest.  See tähendab, et nii tööandja kui tööotsija saavad messil osaleda oma kodust või töökohast lahkumata, oluline on vaid internetiühenduse ja arvuti olemasolu.

Portaalis on loodud võimalused osalejate registreerumiseks, tööandjate tutvustamiseks, sobivate kandidaatide-tööpakkumiste kokkuviimiseks, tööpakkumistele kandideerimiseks, online-intervjuudeks sobivate kandidaatidega jpm.

Messil osalemine on tasuta ning selleks on vaja:
• huvi ja valmisolekut teistest riikidest töötajaid leida;
• tööpakkumisi, kuhu on oodatud kandidaadid üle Euroopa;
• võimalust olla 11. novembril messi toimumise ajal arvuti juures ning huvilistega virtuaalselt suhelda.

Online-töömess „Work in Estonia“ leiab aset Euroopa Komisjoni loodud portaalis https://www.europeanjobdays.eu/en/events/work-estonia. Enne messi tuleb sisestada portaali oma ettevõtte tutvustus ning pakutavate ametikohtade kirjeldus. Seda oleks hea teha inglise keeles – vajadusel abistab Töötukassa materjalide tõlkimisel.  Samuti saada Töötukassa juhendid portaali kasutamiseks ning on tõrgete tekkimisel abiks.

Neli põhjust, miks messil osaleda:
1. Mess on suurepärane võimalus tutvustada oma ettevõtet potentsiaalsetele töötajatele üle Euroopa.
2. Reaalne võimalus leida rahvusvaheliselt tööturult sobivaid töötajaid.
3. Saab ülevaate, millise kvalifikatsiooni ja oskustega töötajaid on võimalik leida teistest Euroopa Liidu riikidest.
4. Osavõtt online-töömessist on TASUTA!

Lisainfo: kyllike.heide@tootukassa.ee või 614 8537

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields