Avaleht

Töökohapõhise terviseedenduse infopäev

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ja MTÜ Terve Maailm kutsuvad 24. märtsil töökohapõhise tervisedenduse infopäevale, kus tutvustatakse organisatsioonide personalitöötajatele ja tervisedendusega tegelevatele inimestele võimalusi ja praktikaid tervisedenduseks töökohal ja kogukonnas.

Infopäeval viiakse kokku organisatsioonide personalitöötajad/tervisedendajad ja tervisedendusteenuste pakkujad, kelleks on terviseteenuseid või tervislikke praktikaid pakkuvad organisatsioonid, koolid, ettevõtted ja kodanikualgatused.

Päev koosneb kahest osast – hommikupoole toimuvad teemat käsitlevad ettekanded, heade praktikate tutvustused ja paneeldiskussioon, pärastlõuna on töötubade päralt. Töötubades saab oma silmaga näha ja soovi korral ise järgi proovida erinevaid praktikaid, harjutusi jne, mille hulgast saab noppida ideid enda organisatsiooni tervisepäevadeks, tervisedenduslikeks projektideks, pikemateks tegevusplaanideks.
Infopäeval on ka väike messiala, kus teenust pakkuvad organisatsioonid end ja oma koostöövõimalusi ettevõtetega tutvustavad.

Infopäeva ajakava ja töötubade tutvustused

Registreerimisvorm

Lisainfo:

Kaia-Kaire Hunt
kaiakaire.hunt@gmail.com
56 600 295

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields