Avaleht

Tööinspektsioon kutsub renditöö infohommikule Tallinnas ja Tartus

Tööinspektsiooni kutsub osalema „Renditöö“ infohommikul, mis toimub 14. mail kell 9.45-14.00 Tallinnas (Eesti Rahvusraamatukogu, Tõnismägi 2, Kesklinn) ja 15. mail kell 9.45-14.00 Tartus (Hotel Tartu, Soola 3). Infohommik on suunatud nii töötajatele kui ka tööandjatele, et tõsta teadlikkust kohalduvast õigusest, selgitada renditöö olemust ja seaduseid, mida järgida. Tallinnas ja Tartus toimuval infohommikul on osalejatel võimalus saada ülevaade ka Soome renditud töötajatele kohalduvast õigusest, sest ettekandega esinevad lisaks Eesti tööinspektsiooni lektorile, Soome töökaitseameti esindaja, kellelt on võimalik ka küsimusi küsida praktikas tekkinud probleemide kohta. Soome esindaja peab ettekande ja vastab küsimustele inglise keeles, millele on tagatud tõlge eesti keelde. Tegemist on väga hea võimalusega just neile, kes ise Soome tööle minemas renditöötajana või siis ettevõtjad kes tööjõudu rendivad Soome.

Registreerida Tallinna infohommikule saab SIIN

Registreerida Tartu infohommikule saab SIIN

Infohommikutel osalemine on tasuta. Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel.

Rohkem infot Tööinspektsiooni teavitusürituste kohta saab siit: http://ti.ee/est/meedia-trukised-statistika/teavitustegevus/uritused/infohommikud/

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields