Avaleht

Tööandjatele vajalik info praktika ja õpipoisiõppe kohta ühest kohast

Eesti Tööandjate Keskliit koondas oma veebi tööandjatele vajaliku ja praktilise info, mis on juhile ja personalispetsialistile abiks praktika ja õpipoisiõppe korraldamisel organisatsioonis.

Praktika kohta leiab infot veebileheküljelt https://vana.employers.ee/algatused/praktika/  – siin on viited ja selgitused vajalikele õigusaktidele ja seletused üliõpilaste ja kutseõppurite praktika erinevusest. Samuti abistavad tööandjaid konkreetsed nõuanded, millistele küsimustele tuleb enne praktikantide võtmist tähelepanu pöörata, ja vastused korduma kippuvatele küsimustele. Pidevalt on täienemas eri tööandjate kogemuslugude nimekiri.

Töökohapõhise õppe ehk õpipoisiõppe kohta saab ülevaatliku info veebilehelt https://vana.employers.ee/algatused/opipoisiope-ehk-tookohapohine-ope/. Mis on õpipoisiõe ja kuidas sellega alustada? Milliseid seadusi peab teadma ja täitma? Kuidas näeb välja koostöö kutsekooliga? Põhjalik just tööandja vaatest oluline info on esitatud lihtsalt ja ülevaatlikult. Ka siin saab inspiratsiooni ammutada nii Eesti kui ka teiste riikide tööandjate kogemuslugudest.

Veebilehtede loomist rahastasid Euroopa Sotsiaalfond, Haridus- ja Teadusministeerium ja Eesti Tööandjate Keskliit.

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

 

 

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields