Avaleht

Tööandjate uus välissuhete nõunik on Kristi Sõber

Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonnas alustas tööd välissuhete nõunik Kristi Sõber. Laiapõhjalised teadmised Euroopa Liidu teemadest ja head rahvusvahelised suhted aitavad tal tugevdada Tööandjate meeskonda ja liikmeid oma kogemusega.

„Ettevõtlusorganisatsioonil on täna oluline roll, et tööandjate sõna ja mõtted veel enam esile tuleksid. Kindlasti on tänane olukord Eestis ja maailmas tervikuna suur väljakutse paljudele, aga just see käivitabki mind tegutsema ja omade eest seisma,“ ütles Kristi. 

Kristi tööalane teekond on olnud selge ja läbimõeldud, olles pikaajalise kogemusega tippspetsialist oma valdkonnas. Viimased viis aastat esindas Kristi Riigikogu Kantseleid Euroopa Parlamendi juures Brüsselis, tehes koostöö erinevate Euroopa Liidu institutsioonide, saatkondade ja teiste rahvusparlamentide esindajatega.

Enne seda oli Kristi Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni sekretariaadijuhtaja, kus igapäevaselt kujundatakse Eesti seisukohti Euroopa Liidu eelnõude osas.

„Minu siiras soov ja tahe on Tööandjate Keskliidus toestada ettevõtjaid, olla nende silmad ja kõrvad Euroopa koridorides ja tuua oluline info meie liikmeteni.“

Täname Kristi eelkäijat Eve Päärendsoni pikaajalise ja hea koostöö eest!

Foto: Erik Peinar, Riigikogu Kantselei

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields