Avaleht

Tööandjate uus kommunikatsioonijuht on Elina Kink

Sel nädalal alustas Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonnas kommunikatsioonijuhina tööd Elina Kink. Tegemist on oma ala professionaaliga, kes on kommunikatsioonivallas töötanud ligi kakskümmend aastat ning juhtinud nii era- kui avaliku sektori väärikate ettevõtete kommunikatsiooni. 

„Usun siiralt, et koostegemisel on suur jõud. Sõltumata sellest, mis vallas konkreetne ettevõte tegutseb, on väljakutsed sarnased. Riigi hektilised otsused, tööjõu küsimused ja keskkonnateemad – need on vaid mõned näited, millega tuleb igapäevaselt arvestada. Selged sõnumid ning sihipärane ja läbimõeldud kommunikatsioon on see, millega saame Eesti mõjukaimas ettevõtlusorganisatsioonis tööandjaid aidata,“ ütleb Elina.

Enne tööandjatega liitumist töötas Elina suhtekorraldusagentuuris PR Strategies (varasem Hill and Knowlton Eesti), kus ta nõustas kliente turundus- ja korporatiivteemadel, muuhulgas Eesti Haigekassat, Eesti Toiduainetööstuse Liitu, AS-i Salvest ja AS-i Lindström Eesti. Samuti tegi ta tihedat koostööd Sotsiaalministeeriumi ja Keskkonnaministeeriumi ning nende haldusalasse kuuluvate asutustega.

Elina on varasemalt töötanud Eesti Energia kütuste ärivaldkonna kommunikatsioonijuhina, kus tema vastutusalasse kuulusid nii kodumaine põlevkivi kaevandamine kui ka õlitööstused ning nende arendamisega seotud teemade kommunikatsioon. Samuti energeetikaettevõtte rahvusvahelised põlevkiviprojektid Jordaanias ja Ameerika Ühendriikides.

Lisaks on ta juhtinud SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) kommunikatsiooniüksust, Riigimetsa Majandamise Keskuse (RMK) kommunikatsiooniosakonda ning töötanud Viru Keemia Grupi kommunikatsioonijuhina.

Elinal on bakalaureuse kraad Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduskonnast avalikkussuhete ja teabekorralduse erialal.

Kontakt: elina.kink@employers.ee, mobiil (+372) 511 0033.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields