Avaleht

Tööandjate tund: Välistöötaja värbamine vajab täielikku remonti

“Tööandjate tund” raadiosaate külalisteks on sel korral BLRT juhatuse nõunik Roman Vinartšuk, Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni nõukogu esimees ja Haanpää juhatuse liige Tiit Parik.

Eesti välistöötajate värbamise reeglid on arenenud maailma ühed karmimad ja see takistab ettevõtete arengut ning räsib majanduse konkurentsivõimet.

Miks Eesti ettevõtted välistöötajateta hakkama ei saa, kuidas siinsed reeglid teiste riikide kõrval endale jalga tulistavad ja mida peaks välistöötajate värbamises senisest teisiti tegema, sellest räägib seekordne saade “Tööandjate tund”. 

Saates on külas tööstusettevõtte BLRT juhatuse nõunik Roman Vinartšuk, Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni nõukogu esimees ja Haanpää juhatuse liige Tiit Parik ning töötajate vahendamisega tegeleva Finesta juht Heikki Mäki. Saadet juhib Tööandjate keskliidu kommunikatsioonijuht Rivo Sarapik.

Saade on valminud rahvusvahelise koostööprojekti Norway Grants „Facilitated access to work through flexible work“ (2022/348366) raames.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields