Avaleht

Tööandjate tund: Majanduskriis ei lahenda tööjõukriisi

“Tööandjate tund” saade on eetris Äripäeva raadios. Saadet juhib Rivo Sarapik.

Majandus langeb juba enam kui aasta, kuid palgad tõusevad endiselt kiiresti. Kui kaua tööturg sellele kriisile vastu peab ja mida saab ning peaks Eestis tegema, et eksporditurgude nõudluse taastudes taas kiirelt kasvama asuda ja konkurentsieeliseid saavutada, sellest saad kuulata lähemalt “Tööandjate tund” teise hooaja neljandast saatest.

Tööturu teemal arutavad saates Töötukassa tööotsijate osakonna juht Anniki Paulus, Luminori peaökonomist Lenno Uusküla ja Konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp.

Saates tuleb juttu ka sellest, kas kriis lahendab süsteemse töötajate puuduse, milleks peavad tööandjad ja töötajad valmis olema ning mida tähendab suurem paindlikkus, millega tööturul edaspidi rohkem arvestama peab.

Kuula saadet siit:

Saade on valminud rahvusvahelise koostööprojekti Norway Grants „Facilitated access to work through flexible work“ (2022/348366) raames.

Kuula ka “Tööandjate tund” varasemaid saateid! Varasemates saadetes on jutuks olnud rohepööre, inseneride kriis, majanduse konkurentsivõime kasvatamine, innovatsiooni edendamine, tööjõukriisi lahendamine ja palju muud

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields