Avaleht

Tööandjate tund: läheb paremaks, aga enne läheb hullemaks

“Tööandjate tund” 2024. aasta neljandas saates on külas Aaro Lode, Silver Kaur ja Jaanus Vihand, et rääkida konkurentsivõimest ja sellest, mis seda räsib ja kasvatada aitab.

Kaks kolmest saate “Tööandjate tund” külalistest hindasid, et majanduse põhi ei ole veel käes ja enne olukorra paranemist kriis veel süveneb. “Päris käes veel ei ole,” vastas Maag Food juht Silver Kaur. “Loodetavasti aasta teises pooles läheb paremaks, aga enne läheb veel halvemaks.”

Värskes raadiosaates tulebki sel korral juttu, millises sektoris on optimistid ja millises pessimistid, räägime ka majanduse konkurentsivõimest ning sellest, mis seda räsivad – vohav bürokraatia, üleöö muutuvad seadused ja maksud, ebakindlus ning riigirisk – ja mis kasvatada aitab.

Lisaks selgub, millised õppetunnid on andnud kestev ja vinduv kriis, kuidas agressiivse naabri kõrval investeeringutele atraktiivne olla ja kuidas nii riik kui ettevõtted peaksid ambitsiooni tõstma.

Saates on külas A Le Coqi juht Jaanus Vihand, Maag Food juht Silver Kaur ja Baltic Restaurants Estonia juht Aaro Lode. Saatejuht on Tööandjate keskliidu kommunikatsioonijuht Rivo Sarapik.

Kuula “Tööandjate tund” värsket saadet Äripäeva raadiost või Tööandjate Spotify kanalist!

Selleks, et meie raadiosaadete kuulamine veelgi mugavamaks teha, leiad nüüd “Tööandjate tund” saated ka Spotifyst. Kuula sulle sobival ajal ja kohas, kas või mitu saadet järjest!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields