Avaleht

Tööandjate Keskliit ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus küsivad: „Kuhu lähed, kutseharidus?“

Eesti Tööandjate Keskliit ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus korraldavad 10. aprillil kell 11-16 Pärnu Kontserdimajas konverentsi „Kuhu lähed, kutseharidus?“.

Kutsehariduse arengutele suunatud konverentsi eesmärk on tekitada avalik diskussioon 21. sajandi vajalikest oskustest. Konverentsil käsitletakse teemasid kutsehariduse arenguperspektiividest ja mõtiskletakse selle üle, et kuidas me edasi liigume. Nii Soome kui ka Eesti tööandjate ja haridustöötajate ettekanded käsitlevad tulevikusuundi kutseharidusmaastikul, juhitakse tähelepanu täiend- ja ümberõppe võimalustele.

Konverentsil esinevad teiste hulgas Eesti Tööandjate Keskliidu juht Toomas Tamsar, SA Kutsekoda juhatuse liige Tiia Randma, Eesti Vabariigi haridus- ja teadusminister Mailis Reps, Soome Tööstuse Keskliidu haridus- ja koolitusnõunik Mirja Hannula, ja Soome riikliku haridusameti haridusnõunik Mika Saarinen. Konverentsi modereeerivad Anu Välba ja suhtlusrobot Pepper.

Konverents toimub 10. aprillil kell 11:00-16:00 Pärnu Kontserdimajas.

Rohkem saab lugeda Konverentsi koduleheküljelt.

1917 asutatud Eesti Tööandjate Keskliit on Eesti ettevõtteid ja majandusharuliite koondav katusorganisatsioon, mis esindab otse ja läbi haruliitude üle 1500 ettevõtte, mis on tööandjaks enam kui 145 000 töötajale. Tööandjate missiooniks on aidata kaasa Eesti majanduse kasvule ja inimeste elatustaseme tõusule.

 

Lisainfo:

Anneli Entson

haridusnõunik

+372 516 9802
anneli.entson@employers.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields