Avaleht

Tööandjate keskliidul on seitse uut liiget

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmeskonnaga on liitunud seitse ettevõtet: HKScan Estonia, Adole Invest AS, Flexa Eesti AS, Hansa Leather OÜ, TK-Team Baltic AS, AS Neiser Grupp ja AS Prike Eesti. Tere tulemast!

HKScan on tuntud kaubamärgi “Rakvere” nime all. AS HKScan Estonia on Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte, mis kuulub HKScan kontserni. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite.  Rahvusvahelise ettevõtte koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. HKScani netokäive 2016. aastal oli 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.

Adole Invest grupi ettevõtted on Auto 100 AS, Tallinna ja Harjumaa Škoda sõidukite edasimüüjad Auto 100 Tallinn AS ja Sko Motors OÜ ning autorendi- ja liisinguettevõte Merrillmann OÜ, mis tegutseb kaubamärgi A+ Autorent all.  Grupi ettevõtetel on kolm automüügisalongi, ettevõtetes töötab 130 inimest. Grupp on Eestis ka Lotuse ja Lamborghini sportautode edasimüüja ning ametlik maaletooja Baltimaades ja Soomes.

Flexa Eesti AS on spetsialiseerunud lastele mõeldud Skandinaavia sisustuslahenduste disainile, tootmisele ja müügile. Ettevõttes töötab üle 200 töötaja. Kaks tehast toodavad lastemööblit  männist, kasest ja MDF-ist. See tagab kaasaegse ja mängulise tekstiilikollektsiooni, mis vastab kõrgetele nõudmistele mittetoksiliste ja loodusesõbralike materjalide järgi.

Hansa Leather OÜ on Keilas asuv nahatööstusettevõte 2016. aasta müügitulu oli 450 633 eurot. HANSA LEATHER OÜ müügitulu on 2015. aastaga võrreldes tõusnud. Ettevõtte tegevusalaks on kohvrite, käekottide jms sadulsepatoodete ja rakmete tootmine.

TK-Team Baltic toodab ja turustab audiovisuaalseid seadmeid ja nendega seotud mööblit, mis parandab klientide esitlusvõimekust ja  visuaalset suhtlust. TK-Team Group tegutseb oma tütarettevõtete ja edasimüüjate kaudu 20 eri riigis.

AS Neiser Grupp on 20 aastat tegutsenud pehmet mööblit tootev ettevõte. Ettevõtte peamised kliendid on Skandinaavia ja Kesk-Euroopa juhtivad mööbliketid. Ettevõte pakub oma ala parimaid töötingimusi ja kasutab uudseimat tehnoloogiat.

AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte, mis on tegutsenud alates 1992. aastast. Meie tugevuseks on pikaaegne kogemus erinevate kvaliteetalkoholibrändide edukas turundus- ja müügitegevuses Baltikumi turul. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields