Avaleht

Tööandjate Keskliidu volikogu kinnitas Arto Aasa jätkamise keskliidu tegevjuhina

20. aprillil kogunenud Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu otsustas ühehäälselt pikendada tegevjuht Arto Aasa lepingut ka järgmiseks kolmeks aastaks.

„Tööandjate Keskliit on Arto Aasa eestvedamisel nii kasvanud kui arenenud,“ ütles Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine Kai Realo. „Ka keerulistel aegadel on ettevõtjaid ning nende huve hästi esindatud. Lisaks sellele on Arto loonud hästitoimiva meeskonna, kellega koos Eesti ettevõtluskeskkonda arendada ja ettevõtete konkurentsivõimet kasvatada. Sellele tuginedes tegi volikogu täna otsuse lepingu pikendamiseks veel kolmeks aastaks,“ sõnas Realo.

Arto Aas juhib Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonda alates 2019. aasta maist. Ta esindab keskliidu liikmete huve erinevates organisatsioonides ja teeb selgitustööd seadusloome ning ettevõtluskeskkonna kujundamisel. Arto Aas on ettevõtjate esindaja Haigekassa nõukogus ja Eesti Töötukassa nõukogus. Samuti osaleb ta OSKA koordinatsioonikogus ning kuulub BusinessEurope ja Business@OECD tegevjuhtide võrgustikku. Varasemalt on Arto Aas kuulnud kolme Riigikogu koosseisu ja töötanud riigihalduse ministrina. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ning omab Executive Coachingu diplomit.

Tegevjuhi määrab ametisse tööandjate volikogu, mille tänane koosseis alustas 16.02.2022. Tööandjate volikokku kuulub 30 Eesti ettevõtlikku inimest, kes valitakse üldkoosolekul liidu liikmete hulgast kolmeks aastaks.

Eesti Tööandjate Keskliit on Eesti mõjukaim ettevõtteid ja majandusharuliite koondab enam kui 250 000 töötajale. Tööandjate Keskliidu missioon on aidata kaasa Eesti majanduse kasvule ja inimeste elatustaseme tõusule.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields