Avaleht

Tööandjad tunnustavad Ericsson Eestit kui välistudengite sõbralikku ettevõtet

Eesti Tööandjate Keskliidu korraldataval parima praktikakoha konkusil teenis Ericsson Eesti eriauhinna ja tunnustuse välistudengitele erilise tähelepanu pööramise eest.  

Täna, 1. juunil annab majandus- ja taristuminister Kadri Simson esmakordselt üle parima praktikakoha eriauhinna välistudengeid toetavale Ericsson Eestile, kelle praktikakorraldus on läbimõeldud ja terviklik.

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar kiidab Ericsson Eestit välistudengitele tähelepanu pööramise eest. “Nad töötavad igapäevaselt selle nimel, et noored õppurid ja nende hulgas ka Eestis kõrgharidust omandavad välistudengid saaksid siin esimese praktika- ja töökogemuse. Samuti väärib esile tõstmist ettevõtte tihe koostöö kõrgkoolidega ja õppekavade arendamisse panustamine,  mille tulemusel muutuvad õppekavad elulisemaks ja õppurid saavad lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktilise kogemuse.”

“Ericsson Eesti personalijuht Katri Kuuse sõnul on globaalsel ja multikutluursel ettevõttel välistudengeid lihtsam praktikale võtta. Välistudengid on meie ettevõttele väärtuslikud, sest ainult kohalikest ei piisa. Igal aastal on EricssonEestis praktikal umbes 50 üliõpilast”.

Parimaks praktikakohaks aastal 2018 valiti Swedbank AS, parimaks väikeettevõttest praktikakohaks Top Marine OÜ ja parimaks regionaalseks praktikakohaks HANZA Mechanics Tartu AS.  

Parima praktikakoha konkurssi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös SA Innove ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konkurssi rahastavad Eesti Riik, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Tööandjate Keskliit.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields