Avaleht

Tööandjad: Toetame 10 minuti valimispausi!

Tööandjate Keskliit otsustas toetada Eesti tehnoloogiafirmade algatust ning kutsub üles kõiki tööandjaid andma oma töötajatele kümneminutilist valimispausi, et e-hääletuse perioodil interneti teel hääletada.

Tööandjad kutsuvad ettevõtteid mitte ainult toetama algatust, vaid looma oma ettevõttes töötajatele ka tingimused e-valimiste teostamiseks.

„Iga tööandja peaks toetama oma töötajate valimisaktiivsust. See on kord nelja aasta jooksul, kus tööandja saab reaalselt teha midagi selleks, et riigil läheks edaspidi paremini. Elektrooniline hääletus annab selleks suurepärased võimalused. Tööandjad saavad toetada töötajaid nii seadmete, valimiseks vajaliku tarkvara seadistamise ja abistava juhendamisega, et elektrooniline hääletamine tooks rohkem inimesi valima. Kindlasti peaks jätma töötajale vabaduse teha oma valik isiklikest tõekspidamistest lähtudes,“ ütles algatust kommenteerides Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar.

Tööandjad on ka ise seadnud Tööandjate majja üles valimiskabiini koos arvutiga ning üleskutsega võtta aega valimiseks ning kutsuvad kõiki teisi tööandjaid üles jagama sotsiaalmeedias pilte oma eksperimentaalsetest valimiskabiinidest.

E-hääletamine algas täna 21. veebruaril kell 9.00 ja lõpeb 27. veebruaril kell 18.00. Sel perioodil võiks töötajatel olla võimalik kasutada töökohtade valimiskabiine oma hääle andmiseks.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields