Avaleht

Tööandjad hakkavad otsima parimaid praktikante

Eesti Tööandjate Keskliit kutsub tööandjaid esitama konkursile Praktik Cum Laude tublisid praktikante. Lisaks parima praktikandi välja selgitamisele on konkursil osalemine hea võimalus ka tööandjale end võimaliku praktika- ja töökohana tutvustada.

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab konkurssi seismendat aastat, sest tööandjad pakuvad järjest enam praktikakohti ja peavad ka tunnustamist oluliseks. “Eelmisel aastal esitati konkursile 46 kandidaati. Kandidaatide kirjeldustest paistis silma, et tööandjad on praktikantide tunnustamise omaks võtnud ja jagavad kiitust varasemalt lahkemalt, tuues samas selgelt esile, milles praktikant tubli oli,” selgitas Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson.

Kandidaate saavad konkursile esitada kõik tööandjad, kes soovivad oma silmapaistvaid praktikante esile tõsta. Žürii valib välja parimad kõrghariduse, kutsehariduse ja välistudengitest praktikandid, samuti pärjatakse parim õpipoiss.

Tööandjad on oodatud esitama konkursile praktikante, kes on nende juures praktika läbinud ajavahemikul 1. september 2021 – 31. august 2022. Iga tööandja saab konkursile esitada igas kategoorias ühe, kokku kuni neli kandidaati.

Kandidaadi esitamiseks tuleb täita ankeet. Eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis. Statuudi ja ankeedi leiab ka Tööandjate kodulehelt, rubriigist “Praktik Cum Laude”.

Võitjad selguvad hindamiskomisjoni otsuse tulemusena, internetihääletusega valitakse ka publiku lemmik. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 21. oktoober 2022. Võitjad kuulutatakse välja novembris.

Jälgi konkursi uudiseid Praktik Cum Laude Facebooki lehelt.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields