Avaleht

Thinnect liitus Tööandjate keskliidu 2% klubiga

Thinnect liitus 2% klubiga.

Eesti Tööandjate Keskliidu 2% klubisse kuuluvad ettevõtted, mis investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastas teadus-arendustegevusse. Klubi üheks eesmärgiks on populariseerida teadus- ja arendustegevust ettevõtjate hulgas läbi eeskujude, edulugude ja ideede. Meil on rõõm tervitada ja tutvustada klubi uut liiget, Thinnect OÜd.

Thinnect OÜ on Eesti ettevõte, mis pakub Asjade Interneti (IoT) tehnoloogiat, teenuseid ja lahendusi, mis võimaldavad riistvaraliste süsteemide (nt valgustuse juhtimise kontrollerid või keskkonnaseire andurid) ühendada kohaliku võrgu ja internetiga. Thinnecti lahendusi saab kasutada nii energiasäästu saavutamiseks kui ka kasutusmugavuse ja tõhususe suurendamiseks.

Tööandjate keskliit on võtnud oma südameasjaks anda innovatsioonile erasektoris uus hoog ning tõsta T&A kogemusega ettevõtteid rohkem esile ja neid Eesti elu edendamisse aktiivselt kaasata. Seetõttu oleme seadnud eesmärgi, et ettevõtlussektor investeeriks 2% SKP-st T&A-sse. 2% klubi on kogukond arendusjuhtidest ja ettevõtjatest, kes investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastas teadus-arendustegevusse.

Loe 2% klubist rohkem Tööandjate keskliidu kodulehelt või võta otse ühendust Tööandjate keskliidu innovatsiooninõunikuga, Kati Rostfeldt, aadressil kati@employers.ee.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields