Avaleht

Tervisedenduse konverents 2019: Kuidas loome tervist toetavat keskkonda

Tervise Arengu Instituut ootab tööandjaid 4. juunil kell 10.30-16.30 Tallinna Kultuurikatlas (Põhja pst 27a) toimuvale iga-aastasele tervisedenduse konverentsile,

Konverentsi keskmes on sel aastal tervist toetava elukeskkonna kujundamine erinevate valdkondade koostöös.

Inimeste tervist ja tervisekäitumist, aga ka valikuvõimalusi mõjutab neid ümbritsev keskkond – nii füüsiline, vaimne, emotsionaalne, majanduslik, poliitiline kui ka sotsiaalne. Räägitakse sellest, et  ainult teadmised ei muuda inimeste käitumist, kuid enamus tegevusi on suunatud teadlikkuse suurendamisele. Kuidas jõuda selleni, et keskkond kodus, lasteaias, koolis, töökohal, kodukohas, riigis aitab edendada ja säilitada tervist ning soodustab tervislikke valikuid sõltumata inimeste haridusest, soost, vanusest või elupiirkonnast.

Osalema on oodatud maakondade ja kohalike omavalitsuste tervisenõukogude ja -komisjonide liikmed, sotsiaal- ja hoolekandetöötajad, tervishoiutöötajad, kõrg- ja ülikoolide töötajad ja tudengid, ministeeriumite, riigiasutuste ja MTÜ-de esindajad, meedia esindajad.

Registreerimine ja info:

Osalemise eelduseks on eelregistreerimine hiljemalt 27. maiks siin.

Konverentsil osalemine on tasuta ja osalejate arv on piiratud!

Jooksvat infot konverentsi kohta ja konverentsi kava leiate siit

Juhul, kui olete registreerunud ja Teil pole võimalik konverentsil osaleda, palume sellest kindlasti teada esimesel võimalusel aadressil merle.lust@tai.ee.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields